Interiérové dveře a zárubně

Dveře a zárubně

Zabýváme se prodejem interiérových dveří  s pestrou nabídkou typů a barev,  tak aby si každý zákazník dokázal vybrat dle konkrétních požadavků.

Interiérové dveře a zárubně - HV-Stav s.r.o.

Co umíme?

Uvažujete o koupi dveří do bytu, do domu nebo do kanceláře?  U nás si určitě vyberete. Nabízíme dveře podle nejrůznějších parametrů: podle způsobu otevírání- tradiční dveře otočné,  interiérové dveře posuvné (na stěnu nebo do pouzdra), dveře shrnovací, skládací. Dále pak podle počtu dveřních křídel (jednokřídlé, dvoukřídlé), typu konstrukce, povrchové úpravy,  výplně dveřního křídla (prosklené, plné) a samozřejmostí je i výběr z široké škály barevným dekorů.

Nabízíme interiérové (vnitřní) dveře společnosti Erkado, která se výrobou dveří zabývá více než 35 let.
Výrobce nabízí dvě modelové řady:

Z další nabídky:

Bílé lakované dveře 

Dveře masiv 

Dveře se zvýšenou odolností 

Posuvné dveře

Dvoukřídlé dveře

V nabídce naleznete různé druhy zárubní. Od nejběžnějších rámových či obložkových pro falcové i bezfalcové dveře, obklad kovové zárubně, skryté zárubně , dále pak stavební pouzdra  a širokou možnost výběru z různých druhů kování.

Další možnosti výběru interiérových dveří a technické informace naleznete v katalogu firmy Erkado

V sídle naší firmy pro Vás připravujeme vzorkovnu, kde Vám rádi poradíme s výběrem nejvhodnějších dveří dle Vašich požadavků s možností  zhlédnutí základních modelů dveří a kování.